Leden 2010

31.1//Fame

31. ledna 2010 v 19:25 | Leniška O_o |  diary
dneska ??? Zase dokonalost prostě !!! s BFf Fame,Mekáč a hlavně sem si konečně vybrala halenku !! tak tj radost prostě !!!! A Fame...nejlepší film...po ságách stmívání samozřejmě :P :D.
No jinak tedka sem si udělala peeling,pletovou masku,namažu si ksichtík a natočím vlááásky abych byla zítra ,,krásná,, :D :D :D ... pokud mi teda něco vubec pomuze..ze... :D :D Jinak du dělat dessy a budete mít novou rubriku v katalogu : Disney Channel :)) tak doufám že se bude líbit :))

30.1//raut

30. ledna 2010 v 21:35 | Leniška O_o |  diary
AOJKY !!! Teďka sedím na klíně jednoho milého člověka který mi pučil noťas a ten člověk se mě snaží zlechtat za to že o něm píšu :D :D sme na jakým si strašně zábavným večírku na oslavu zakázky s Amerikou bo co to je :D mě je to celkem jedno ale ten raut..mňam.. :D NO..jinak až teďka na ten večer sem se celej den nudila a trénovala :D asi sem myslela že umřu jak mě bolí lítka..ale teďka taky umírám..smíchem :D :D :D za chvilčku jedu domůů..řeknu tatínkovi o taxík :D :D doma sem dám ňáky dessy a pudu spinkat !!! ale nejdřív ze sebe musím sundat šaty který sou mimochodem moooc pohodlný :D a pak se musím umít i s hlavou samozrejme protozě kulma mi neprospela :D :D nebýt toho drdolu sem jak lev :D :D nic du oblikat a valím domůů !!!! pááá **

Paris

29. ledna 2010 v 21:38 | Leniška O_o |  hotové
-
vyzvednutí: nastaveno
-
na mail LenaKafkova@seznam.cz mi pošli:

•jméno blogu:
•heslo blogu

(pokud ho neumíš sama nastavit) =))


Can U help me ? :D

29. ledna 2010 v 20:49 | Leniška O_o |  diary
muzete mi prosím ríct kterej he hezčí ?? :D :D

1.
2.

KUJI :D

29.1//BF

29. ledna 2010 v 20:08 | Leniška O_o |  diary
Cauky !! Dneska dokonalost* ... s BF KFC a nákupy :)) novýý tričko :P :P radost jakoo :D :D Hej kdybyste videli co mi dneska napsal...chudák to nak nemuze vydychat :( ... Ale nebudu se mu smát...není to hezký :/ ... Teď sem se přejedla a asi umru :D néé..to bych vám neudelala totiz...JInak z deška uplně užasný fotečky !!! ááá dokonalost proste :P teďka si du ud¨ělat novej dess protože se mi ten muj nelíbí :D :D já vím moc dlouho mi nevydržel :D tak zatím páá !! =))28.1//výzo

28. ledna 2010 v 19:57 diary
Aojky lásky :D dneska sem dostala ten papír heč :D :D :D na gymplu v tercii a jenom jedna trojka..dobrý ne :D :D a jeste k tomu z matiky kdy má jedničku jenom Igor...dítě s nejvyšším IQ v moravským kraji :D :D nechápu ho...blázen...no jinak pochvala klasika za Open day ale :D :D taky napomínání..ta piča* zajícová mi ho dala jenom proto že se nepřezouvám..nechápu :D :D ale neřeším :D doma přednáška :D I když to veděli tak cooo :D dostala se¨m Merci mňaaaam :P nausnicky a naramek :D kvááása zítra se uvidím s Martinkou a pudem posedět :P a pak sami doma :D :D. Dneska sem mu řekla zas největší hlod :D :D prej nemůžem spolu chodit..nejde to...neznamená že to tak chci ale sme spolu ve tříde a víš..no :D hovno :D hlavně že je to kvuli NEMU se kterým chodím do trídy taky :D :D detail lehce :D :D

27.1//konečně =)

27. ledna 2010 v 20:03 diary
AOHJkyyy!!! KOnečně po dlouhé době ve škole...no dlouhé..týdnu...ale mě to připadalo jak vecnost :) hlavne ze uz sem ty svoje zlatíčka konecne videla...hlavne bez Haničky a Galy sem to nemohla vydržet...noa samozrejme ¨bez NEHO=)) teda..nich :D :D jáá ne¨vím =D =D.
Na večeři užasný domácí vafličky...tak doufám že mi nebudu blbe =D =D ta tuna té šlehačky =D zítra si převezmu ten po* papír a pudem slavit !! =D v pátek s MArtinkou ! Těším se na ni jak na nic tyjo!!! No a sobota večírek a raut a v neděli vyspávat a učit se =!

26.1//hmm...

26. ledna 2010 v 21:04 diary
Tak dneska sem konečně poslední den ležela v posteli,četla si a hrála TS2..teďka jenom 2 dny školy a pak zas konečně volno !!!! Já se tak těším !!! Sem ráda že už nejsem nemocná ale aspon sem si poradne odpocinula...to ranní vstavaní mi fakt nechybelo =)).
Dneska sem si zas neco uvedomila =D ale doufám že mě to zítra nepřejde...až zas uvidím jednoho člověka =D =D
Těším se zítra na všechny ty moje zlatíčka...akorát z toho čtvrtečního vysvedcení mám trochu respekt =D...sem zvědavá jetli mi náš milovaný uchylný zemepisar da s prumerem 1,9 jedničku =D ale tak mohli by jak loni že :D

25.1//doma =(

25. ledna 2010 v 21:14 diary
Zase nuda dneska...ach jooo =(( aspoň že se za mnou stavil ON* takovou radost mi tím udělal..a dáreček se líbil :P takže jěště větší radost =)) jinak sem myslela že doma umřu..takže sem si postahovala milion věcí do TS2 a začala sem číst zatmění :D já sem do těh knížek prostě magor =D. Zítra poslední den doma..pak na 2 dny do školy a pak hory,ON*,večírek,raut !!! Těšííííím !!! Jěště že už sem zdravá...skoro =/.


baňky//o.o7

25. ledna 2010 v 16:36
kopy with:by:


stars//o.o6

25. ledna 2010 v 16:32
kopy with:


-------------

Objednávka

25. ledna 2010 v 9:23 | Leniška O_o
Chceš dess? Tak napiš:

1.S kým/čím chceš des?
-
2.Jaký barvy?
-
3.nastavím ti ho já ok ?
.
4.Pokud ho pak sundáš z blogu,dáš mi vědět,abych ho mohla dát do katalogu ok?

KUJI :)
počítej s tím, že lay nemusí byt hned !!! mam toho fakt hodne !!!

24.1//ach jo :(

24. ledna 2010 v 19:59 diary
Hmm...už když sem se rano vzbudila tak sem vedela ze to asi nedopadne...a taky že to nedopadlo..už od rána zas 37.2 :(( Chjooo....ta praha mi včera dala zabrat po 3 dnech v horečkách se popravdě ani nedivím :D zato sem stihla dočíst New moon za den 150 stránek :D :D Už se těšííím !!! zítra začínám číst rozbřesk když zas zítra nemůžu do školy :(( ale tak aspoň za mnou příde ON* já se ne něho tak těším !!! :* :)) až ho zas obejmu a... akorát má narozky a dalo mi pořádně zabrat než sem vymyslela co mu dám :) myslím že se mu to bude líbit :P ... Nic...du sem dát naky hovadinky :))

Lenička O_o

nici//o.4

23. ledna 2010 v 22:47

nici//o.3

23. ledna 2010 v 22:37
kopy with:nici//o.2

23. ledna 2010 v 22:32
kopy with:nici//o.1

23. ledna 2010 v 22:30
kopy with: